رفتن به محتوای اصلی
x
 • اقدامات کارشناسان بهداشت محیط در آئین برگزاری ایام عزاداری اباعبدالله الحیسن

  با شروع ایام الله عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین (ع) در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه بیست و پنجم و بیست و ششم تیر ماه، کارشناسان واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره دو اصفهان، به صورت شبانه روزی در سه شیفت صبح، بعدظهر و شامگاه به بازرسی و نظارت بر موکب‌ها، خیمه‌ها، تکایا، حسینه‌ها و مساجد تحت پوشش خود پرداختند و همچنین نظارت و کنترل بر نحوه طبخ و توزیع نذورات، نمونه برداری از مواد غذایی و کلر سنجی آب آشامیدنی انجام شد.

 • برگزاری جلسات و کمیته‌های درون بخشی

  در روز یکشنبه بیست و چهارم تیرماه، مانور دور میزی طغیان بیماری های گوارشی، کمیته‌های درون بخشی پدافند زیستی مقابله با پشه آئدس و بیماری تب دانگ و همچنین کمیته ارتباطات خطر مشارکت اجتماعی ویژه اربعین حسینی در محل دفتر مدیریت برگزار شد. در این جلسات که با حضور خانم دکتر ابوفاضلی رئیس مرکز، مسئولین واحدهای ستادی و اعضاء چارت فرماندهی حادثه برگزار شده بود، ضمن اجرای مانور به صورت شفاهی توسط هر یک واحدها به طور دقیق جزئیات بروز یک بحران بررسی  و اهمیت آمادگی اعضاء نیر خاطر نشان شد.

 • مسابقه کتاب و کتابخوانی (حریم ریحانه)

  مسابقه کتاب و کتابخوانی (حریم ریحانه)

 • پیام تسلیت مدیریت و کارکنان به سرکار خانم دکتر اسلامیه

  سرکارخانم دکتر اسلامیه

  همکار محترم شاغل درستاد مرکز

  با سلام و احترام
  خبر درگذشت مادرعزیزتان موجب تاثر اینجانب و همکاران شد. غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته، صبر، سلامتی و طول عمر با عزت برای شما و خانواده محترمتان را از پروردگار متعال خواهانیم.

 • برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا

  در روز یکشنبه بیست و چهارم تیر ماه، به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) مراسم پرفیض زیارت عاشورا در محل سالن همایش مرکز بهداشت شماره دو اصفهان برگزار شد. این مراسم با مداحی و قرائت زیارت عاشورا توسط آقای ایزدی مسئول واحد نقلیه مرکز برگزار شده بود و در پایان نذورات بین پرسنل توزیع شد.

 • برپایی غرفه ارائه خدمات بهداشتی در مراسم شیرخوارگان حسینی

  در روز جمعه بیست و دوم تیر ماه، به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، امام حسین (ع) غرفه ارائه خدمات مشاوره رایگان شیر دهی و معرفی بانک شیر مادر در مراسم شیرخوارگان حسینی واقع در گلستان شهدای اصفهان برپا شد. کارشناسان و مشاورین شیر مرکز بهداشت شماره دو در این روز ضمن ارائه مشاوره رایگان، تراکت و پمفلت‌های آموزشی را در بین عزاداران توزیع کردند. 

 • پیام تسلیت مدیریت و کارکنان به سرکار خانم شیرین جلال‌زاده

  سرکار خانم شیرین جلال‌زاده

  همکار محترم شاغل در واحد آزمایشگاه

  با سلام و احترام
  خبر درگذشت پدر عزیزتان موجب تاثر اینجانب و همکاران شد. غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته، صبر، سلامتی و طول عمر با عزت برای شما و خانواده محترمتان را از پروردگار متعال خواهانیم.

 • پیام تبریک رئیس مرکز به مناسبت روز فناوری اطلاعات

  به نام خدا

   با سلام و احترام

 • پیام تبریک رئیس مرکز به مناسبت روز حراست

  به نام خدا

   با سلام و احترام

 • برگزاری جلسه آموزشی توسط کارشناس مرکز جامی

  در روز چهارشنبه بیستم تیر ماه، جلسه‌ی آموزشی در یکی از فرهنگسراهای تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت جامی برای مراجعین این فرهنگسرا برگزار شد. در این جلسه آموزشی خانم نصری کارشناس سلامت روان مرکز در راه های کنترل خشم توضیحاتی ارائه کردند.