previous pauseresume بعدی

اخبار پایگاه بسیج

برگزاری مراسم بزرگداشت دهه فجر و سالروز ورود امام خمینی (ره)

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شماره دو اصفهان، در روز پنج شنبه دوازدهم بهمن ماه و به مناسبت فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی و همچنین دوازدهم بهمن خجسته سالروز ورود امام خمینی (ره) کارکنان این مرکز در محل گلستان شهدا حضور بهم رساندند.

گرد همایی و راهپیمایی به مناسبت روز بسیج مستضعفین

گرد همایی وحضور بسیجیان وپرسنل مرکز بهداشت شماره ۲ اصفهان از ساعت ۱۴ مورخ  پنجم آذرماه به مناسبت روز بسیج مستضعفین در خیمه گلستان شهدا تجمع وبه صورت راهپیمایی به طرف مصلی بزرگ اصفهان برگزار گردید.

بازدید مدیر و کارشناسان این مرکز از نمایشگاه توانمندی ها و دستاودهای بسیج در شهر حسن آباد

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شماره دو اصفهان، در روز چهارشنبه پنجم مهرماه آقای دکتر خامسی پور رییس مرکز پوست و جذام تهران و آقای مهندس رمضانپور کارشناس استانی زئونوز به اتفاق آقای دکتر سهرابی رییس مرکز بهداشت شماره دو و آقای حسین زاده کارشناس زئونوز واحد مبارزه با بیماری های این مرکز که برای پایش برنامه کنترل ساک به منطقه جرقویه مراجعه کرده بودند از غرفه بسیج سازندگی پیشگیری و کنترل سالک که در این نمایشگاه برپا شده بود بازدید کردند

برگزاری مراسم تجلیل از کارمندان نمونه بسیجی ادارات

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شماره دو اصفهان، در روز شنبه چهارم شهریور ماه و همزمان با هفته دولت و فرا رسیدن روز کارمند مراسم تجلیل از کارمندان نمونه بسیجی ادارات و این مرکز با حضور آقای دکتر سهرابی مدیر این مرکز، جانشین فرماندهی محترم ناحیه امام صادق، فرماند محترم حوزه شهید تندگویان، معاون عقیدتی سیاسی فرمانداری و بخشدارمحترم برگزار گرددید.

انجام برنامه غربالگری روز جهانی قدس

 به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شماره دو اصفهان، در روز جمعه دوم تیر ماه مصادف با روز جهانی قدس و مبارزه با استکبار جهانی، تیم غربالگری این مرکز در محل مصلی اصفهان مستقر گردیده و از ساعت ۹ الی ۱۳ اقدامات لازم در زمینه خطرسنجی بیماری های غیر واگیر شامل سنجش فشار خون، قند خون، اندازه گیری قد و وزن و تعیین نمای توده بدنی، ثبت اطلاعات کامل مراجعین به منظور ثبت در سامانه سیب، آموزش و توزیع پمفلت و معرفی خدمات مراکز خدمات جامع سلامت انجام دادند.

حضور همکارن این مرکز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن

 به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شماره دو اصفهان،  در روز جمعه بیست و دوم بهمن ماه و به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران جمعي از همكاران مركز همراه با اقشار مختلف مردم اصفهان و آحاد مردم ایران که همیشه در صحنه ها و برهه های حساس حضور دارند و براي گراميداشت وقايع و حوادث اين روز مهم در محل میدان امام (ره) حاضر شدند.

برگزاری مراسم گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شماره دو اصفهان، در روز پنج شنبه بیست و یکم  بهمن ماه و به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مراسم جشنی با حضور مدیر محترم مرکز، اعضای بسیج، پرسنل ستادی و محیطی این مرکز برگزار گردید.

راهپیمایی ۱۳ آبان روز ملي مبارزه با استكبار جهاني و روز دانش آموز

در روز پنج شنبه ۱۳ آبان ۹۵ جمعي از همكاران گرامي مركز در ميدان انقلاب محل تجمع همشهريان عزيز براي گراميداشت وقايع و حوادث اين روز مهم حاضر شدند.

گردهمایی به مناسبت هفته دفاع مقدس

در تاریخ ۱ مهر ۹۵ پرسنل ستادی مرکز بهداشت شماره ۲ اصفهان به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور در گلستان شهدا و ادای احترام و خواندن دعای ورودی و سپس فاتحه خوانی بر سر مزار شهید خرازی و همراهان، گردهمایی ترتیب دادند.

برگزاری جشن به مناسبت عید غدیر

در تاریخ ۲۷ شهریور ۹۵ جشنی به مناسبت عید غدیر و میلاد امام هادی، با حضور مدیریت و معاونت بهداشتی و مسئولین حلقه های صالحین مراکز در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شماره ۲ اصفهان برگزار گردید.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار پایگاه بسیج

مرکز بهداشت شماره ۲ شهرستان اصفهان

___________________

 

 

 

___________________

 

ارتباط با ما

___________________

آدرس : اصفهان

            خیابان فیض

            نبش چهار راه شیخ مفید

            مرکز بهداشت شماره دو اصفهان

 

 تلفن :         ۳۶۶۱۷۳۷۱-۰۳۱

                           ۰۳۱-۳۶۶۱۷۳۷۲

نمابر :          ۳۶۶۱۷۳۲۸-۰۳۱

 

 ایمیل :      health-2@mui.ac.ir

___________________

فروشگاه های طرف قرارداد

___________________

 

 

 

___________________