معرفی مركز آزمايشات قبل از ازدواج گل یاس

 

 

 

 

مركز آزمايشات قبل از ازدواج تا بهمن ماه ۱۳۸۸ در مركز ملاهادي سبزواري مستقر بود كه به علت تعميرات و تغيير كاربري آن مركز مقرر شد به مكان ديگري انتقال يابد. با توجه به حجم مراجعين تنها محلي كه قادر بود اين حجم كار را پوشش دهد مركز جروكان واقع در خیابان آتشگاه - بعد از منار جنبان- خیابان نبوی منش بود كه اين مركز متعلق به خيريه المهدي بوده و با تلاش‌هاي مدير شبكه ۲ آن زمان و مديران مركز بهداشت استان تعميرات اساسي در قسمت‌هاي مختلف انجام شد (كف پوش سراميك طبقه بالا، تغيير كاربري براي نمونه‌گيري اعتياد خانم‌ها و آقايان ،تجهیز كلاس آموزش به ويدئو پروژكتور، پرده و…، نصب تلويزيون LEDدر كلاس‌هاي آموزش آقايان و خانم‌ها و…). و در بهمن ماه ۱۳۸۸ با اعلام قبلي به محضرهاي ازدواج مركز آزمايشات و مشاوره قبل از ازدواج به خ نبوي منش انتقال يافت و به نام گل‌ياس ناميده شد. با توجه به نبود فضاي فيزيكي براي همراهان مراجعين در سال ۱۳۹۰ سالن اجتماعات به وسعت ۳۰۰ مترمربع در داخل حياط ساخته شد و به صندلي و تلويزيونLCD    و كولرگازي و بخاري مجهز گشت.

تعداد مراجعين به اين مركز بطور روزانه متوسط بين ۸۰۰-۵۰۰ نفر اعم از عروس و داماد و همراهان مي‌باشد، كه از اين تعداد حدود ۱۰۰-۸۰ زوج روز اول براي پذيرش آزمايشگاه و حدود ۱۰۰-۸۰ زوج روز دوم براي كلاس آموزشي و بقیه،همراهان زوجين مي‌باشند.

 

 

 

تلفن گویای مرکز آماده جوابگویی به مراجعین در رابطه با مراحل انجام کار،مدارک مورد نیاز و نحوه تماس با مشاورین آن مرکز میباشد.

 

تلفن های گویای مرکز گل یاس:                   ۳۷۷۲۱۳۲۱ - ۳۷۷۳۵۳۵۰ 

مرکز بهداشت شماره ۲ شهرستان اصفهان

___________________

 

 

 

___________________

 

ارتباط با ما

___________________

آدرس : اصفهان

            خیابان فیض

            نبش چهار راه شیخ مفید

            مرکز بهداشت شماره دو اصفهان

 

 تلفن :         ۳۶۶۱۷۳۷۱-۰۳۱

                           ۰۳۱-۳۶۶۱۷۳۷۲

نمابر :          ۳۶۶۱۷۳۲۸-۰۳۱

 

 ایمیل :      health-2@mui.ac.ir

___________________

فروشگاه های طرف قرارداد

___________________

 

 

 

___________________